Європейська програма оцінки нових автомобілів (Euro NCAP) оголосила автомобілі 2022 року, які отримали найвищі оцінки з огляду безпеки. Минулий рік був найбільш завантаженим для незалежної організації з оцінки транспортних засобів, оскільки вона протестувала 66 нових легкових автомобілів. У черговій демонстрації лідерства Hyundai в галузі електромобілів компанія IONIQ 6 Electrified Streamliner була удостоєна нагороди «Кращий у своєму класі» у категорії «Великий сімейний автомобіль».

«Цей останній титул Euro NCAP «Кращий у своєму класі» 2022 року для IONIQ 6 слідує за торішнім максимальним п'ятизірковим рейтингом безпеки та доводить, що це один із найбезпечніших електромобілів на європейському ринку», — каже Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент. «Hyundai прагне забезпечити всім учасникам дорожнього руху найвищий рівень безпеки, водночас пропонуючи нашим клієнтам інноваційні рішення в галузі мобільності. Ця остання нагорода від Euro NCAP підкреслює наше лідируюче становище у галузі мобільності майбутнього».

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6

Щоб визначити «Кращого у своєму класі», Euro NCAP проводить розрахунок виваженої суми балів у кожній із чотирьох областей оцінки: «Захист дорослих пасажирів», «Захист дітей-пасажирів», «Захист уразливих учасників дорожнього руху» та «Асистент безпеки». Ця сума використовується організацією як основа для порівняння транспортних засобів. Автомобілі кваліфікуються як «Кращі у своєму класі» лише на підставі їхнього рейтингу зі стандартним обладнанням для забезпечення безпеки. Додаткові рейтинги на основі додаткового обладнання виключені.

Перемога IONIQ 6 у категорії «Великий сімейний автомобіль» стала результатом успішного торішнього тесту безпеки Euro NCAP. У листопаді 2022 року було оголошено, що остання модель повністю електричної лінійки Hyundai IONIQ отримала максимальну оцінку п'ять зірок.

За даними Euro NCAP, IONIQ 6 показав "виключно високі результати" у категорії "Захист дорослих пасажирів" з результатом 97%, посівши перше місце в категорії. Тим часом організація з оцінки транспортних засобів похвалила Hyundai Electrified Streamliner у категорії «Захист пасажирів та дітей», де він набрав 87% балів: тести на лобове зміщення та бічний бар'єр набрали максимальну кількість балів у цій частині оцінки». Модель також набрала 90% балів у розділі "Система безпеки".

IONIQ 6 пропонує найвищий рівень безпеки та зручності в дорозі.

IONIQ 6 оснащений удосконаленою системою допомоги водію Hyundai Smart Sense наступного рівня, що забезпечує найвищий рівень безпеки та зручності на дорозі. До них відноситься система допомоги при водінні на шосе 2 (HDA 2), яка допомагає підтримувати задану відстань і швидкість до автомобіля, що йде перед рухом по шосе і допомагає центрувати автомобіль в смузі під час руху, вона може навіть обігнати транспортний засіб, що йде попереду. HDA 2 дозволяє IONIQ 6 досягти рівня автономного керування 2.

Тим часом, інтелектуальний круїз-контроль на основі навігації (NSCC) допомагає підтримувати дистанцію до автомобіля, що йде попереду, і рухатися зі швидкістю, встановленою водієм, відображаючи вивчений стиль водіння водія. Він також використовує інформацію про дорогу навігаційної системи для оптимізації автоматизованого водіння та регулювання швидкості для безпечного проходження поворотів та перехресть. Крім того, Hyundai Electrified Streamliner у стандартній комплектації оснащений сімома подушками безпеки, у тому числі центральною бічною подушкою безпеки водія для додаткової пасивної безпеки.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567