Установка газобалонного обладнання

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6

Сучасні економічні умови змушують задуматися багатьох людей про можливості економити кошти. На щастя у автолюбителів і автомобілістів така можливість є. Сьогодні вартість пробігу на бензині для самих економічних автомобілів давно перейшла межу 2 грн / км. Простий розрахунок показує що середня витрата палива на більшості автомобілів складає 10л / 100км, ціна за бензин А-95 близько 20грн. за 1л. Вважаємо витрати на 1 км: 20 грн. * 10л / 100км = 2грн., а для більш ненажерливих позашляховиків витрати складуть іноді і більше 6 грн. за 1 км. пробігу, і це без вартості технічного обслуговування. Про переобладнання свого автомобіля на альтернативні види палива, а саме на зріджений газ, замислюються багато власників авто. Економічні підрахунки безперечно свідчать про те, що це раціонально і вигідно. Знову вважаємо - вартість літра газу 7,8грн. за 1л. витрати на 1 км відповідно: 7,8 * 12л / 100км = 0,94 грн. Однак технічна сторона питання змушує задуматися про можливі наслідки роботи двигуна на газу. Багато людей, грунтуючись на чутках і різних висловлюваннях «фахівців», думають що встановлення ГБО - це небезпечно і технічно неправильно. Так само лякає, так званий, «людський фактор», а саме неписьменні і неакуратні монтажники-установники, які можуть некоректно і неправильно, а найголовніше, небезпечно встановити обладнання на Ваш автомобіль. При цьому можливі негативні наслідки: запах газу, підвищена ймовірність загоряння, прогорання клапанів, підвищена витрата газу, прискоренне зношування деталей двигуна і т.д.)

Насправді, це всього лише домисли, засновані на чиємусь невдалому досвіді, та істотно перебільшені. Безумовно, переобладнання автомобіля вимагає грамотного компонування і розташування всіх складових компонентів системи, правильного монтажу, коректної настройки, своєчасного технічного обслуговування та заміни необхідних витратних матеріалів. З величезного асортименту газобалонного обладнання, представленого сьогодні на ринку необхідно вибирати тільки якісне і добре зарекомендувало себе обладнання від відомих виробників (BRC, Zavolli, Prince). Це, найчастіше, не найдешевший і бюджетний варіант, однак при виборі якісного обладнання і при дотриманні перерахованих вище правил по монтажу, регулюванню та обслуговуванню системи, всі її компоненти будуть служити безпечно і бездоганно довгий час. При цьому на всі агрегати та обладнання зберігається гарантія від виробника.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 7

Що стосується встановлення ГБО безпосередньо на автомобілі Hyundai, є деякі технічні моменти, які обов'язково потрібно враховувати при установці газобалонного обладнання. Як правило, система газорозподілу двигуна автомобілів Hyundai не оснащена гідрокомпенсаторами клапанів. Основна проблема при встановленні газобалонного обладнання можливе прогоряння випускних клапанів при високих оборотах двигуна і збільшених навантаженнях у зв'язку з недостатнім їх охолодженням (рідкі види палива сприяють кращому охолодженню клапанів). Дана проблема вирішується здійсненням довприска бензинового палива в циліндри двигуна при високих навантаженнях, що перешкоджає перегріву і прогоранню клапанів. У зв'язку з цим необхідно вибирати і встановлювати устаткування, яке дозволяє здійснювати гнучкі настройки на різних режимах роботи двигуна, і в той же час є якісним і прийнятним за ціною. При монтажі обладнання ми використовуємо тільки якісні матеріали і комплектуючі, що в подальшому не потребує додаткових фінансових і тимчасових витрат на їх ремонт і заміну.

Найважливішим плюсом при переході на газ буде зниження витрат на паливо приблизно в 2-2,5 рази. Наступна перевага - це збільшення ресурсу двигуна. Досягається це за рахунок деяких особливостей газового палива:

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 8

  • газ не змиває масляну плівку зі стінок циліндрів двигуна;
  • газ практично не утворює нагару в циліндрах двигуна;
  • грамотне регулювання системи істотно знижує навантаження на циліндропоршневу групу двигуна;
  • газ не викликає детонацію (октанове число газу становить 105, проти максимально можливих 98-ми у бензину);
  • під час згорання газу не утворюється нагар і кіптява, що істотно продовжує термін служби масла і свічок запалювання.

В цілому, якісне газобалонне обладнання в комплексі з правильним регулюванням здатне продовжити термін експлуатації двигуна до 30%.

Варто відзначити, що при згорянні газу, на відміну від бензину, в атмосферу викидається мінімальна кількість шкідливих речовин, що робить газові автомобілі більш екологічно чистими, ніж автомобілі, які працюють на бензині та дизелі.

Що стосується безпеки, сучасне і якісне ГБО 4-го покоління виробляється за актуальними жорсткими евпропейскими нормами R67-01, які покликані забезпечити безпеку ГБО в будь-яких, самих складних ситуаціях і в декілька разів вище бензинових норм. Це забезпечується завдяки використанню декількох запірних електричних і механічних клапанів, товстих металевих стінок балона, спеціальних трубопроводів з багатошаровим армуванням.

Наші технічні фахівці з радістю проконсультують Вас і підберуть якісне і оптимальне за ціною обладнання, а фахівці-установники якісно змонтують і грамотно налаштують всю систему для довгої і бездоганної роботи двигуна Вашого автомобіля в будь-яких режимах і при будь-яких навантаженнях. Так само наші фахівці забезпечать якісне технічне обслуговування, а при необхідності і кваліфікований ремонт системи ГБО Вашого автомобіля (навіть, якщо Ви встановлювали обладнання не у нас). Ми можемо гарантувати кожному нашому клієнту індивідуальний підхід і високу якість виконання робіт.

Переваги установки ГБО на СТО компанії Автоберег:

Економія Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 9 Якість Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 10 Досвід Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 11
Гарантія Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 12 Терміни Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 13 Підтримка Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 14

Зв'язатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591