Лише за півроку після старту продажів Hyundai IONIQ 5 був визнаний “Автомобілем року” в Німеччині (GCOTY). У фіналі повністю електричний кросовер випередив таких місцевих конкурентів, як Audi E-Tron GT і Porsche 911 GT3.

У фінальний раунд премії потрапляють переможці п’яти категорій: Компакт, Преміум, Люкс, Нова енергія та Ефективність. Міжнародне журі з 20 автомобільних журналістів тестує та оцінює кожен продукт на предмет технічних характеристик, релевантності та перспектив на ринку. IONIQ 5 потрапив у фінал, як переможець в категорії Нова енергія і врешті отримав абсолютну перемогу.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6 Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 7

“Hyundai IONIQ 5 – це більше ніж видатний електромобіль. Для нас це топмодель року, яка в собі унікально поєднує дизайн, ефективність та задоволення від водіння. IONIQ 5 отримав високі бали по всім критеріям оцінювання, і нам не вдалося в ньому виявити слабких сторін. Стало очевидно, що концепція IONIQ 5 та технологія роботи батареї є інноваційною. І хоча це “Німецький автомобіль року 2022”, він має значні перспективи на глобальних ринках”. – зазначив Йенс Майнерс, ініціатор і член журі конкурсу "Німецький автомобіль року".

“Перемога IONIQ 5 у такому жорсткому конкурентному середовищі доводить, що нам вдалося створити винятковий автомобіль, який виділяється серед своїх конкурентів”, – говорить Майкл Коул, президент і генеральний директор Hyundai Motor Europe. “Крім того, ця перемога показує, що акумуляторні електромобілі стають все більш актуальними для наших клієнтів у Європі. IONIQ 5 на цей час є провідною моделлю в нашій стратегії електрифікації та продовжує розвивати бачення Hyundai щодо мобільності без викидів”.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 8

IONIQ 5 – перша модель нового бренду IONIQ від Hyundai, який спеціалізується виключно на електроавтомобілях. IONIQ 5 базується на революційній платформі Hyundai Electric Global Modular Platform (E-GMP), яка забезпечує швидшу зарядку, збільшений запас ходу, чудову керованість та більше внутрішнього простору. На додаток до революційних змін у мобільності, IONIQ 5 пропонує інтер’єр, який забезпечує абсолютно новий досвід перебування у машині - переосмислення статичного та рухомого простору.

У комплектації IONIQ 5 доступні батареї на 58 кВт та 72.6 кВт, а також повний та монопривід. В залежності від конфігурації система кросовера забезпечує потужність до 225 кВт та максимальний запас ходу до 481 кілометра на одному заряді, відповідно до стандартів WLTP.

Унікальна для сегмента акумуляторна система у 800 вольтів дозволяє заряджати обидві батареї з 10 до 80% всього за 18 хвилин на станціях надшвидкої зарядки. Функція Vehicle-to-Load (V2L), дозволяє підключати та заряджати від автомобіля різні прилади та інвентар: ноутбуки, електричні скутери, електроплиту та ін.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567