Компанія активно розширює своє виробництво, з метою переходу на електрифікацію, будуючи нові заводи, призначені саме для виробництва електромобілів. Водночас, Hyundai Motor використовує свої наявні заводи з виробництва двигунів внутрішнього згоряння для стратегічного та ефективного реагування на попит на електромобілі.

Прогнозується, що частка глобального виробництва електромобілів зростатиме з 8% у поточному році до 34% до 2030 року. Hyundai Motor планує розширювати виробництво електромобілів у різних регіонах, шляхом перетворення ліній в наявних заводах з виробництва двигунів внутрішнього згоряння та будівництва нових спеціалізованих заводів для електромобілів.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6

Нині компанія виготовляє електромобілі на змішаних виробничих лініях, оскільки це економічно доцільніше, ніж будівництво окремих заводів для електромобілів. Використання наявних ліній дозволяє скоротити час будівництва, порівняно з будівництвом нових заводів, і забезпечити швидке масове виробництво електромобілів для задоволення попиту.

Крім наявних заводів у США, Південній Кореї, Чехії та Індії, Hyundai Motor планує модернізувати додаткові виробничі лінії згідно з ринковим попитом. Компанія також будує спеціалізовані заводи для електромобілів у регіонах, що в майбутньому передбачають значний ріст і вимагають локалізації виробництва. Ці нові заводи будуть обладнані передовими технологіями "розумних заводів", що дозволить максимально підвищити ефективність виробництва електромобілів.

Перший спеціалізований завод Hyundai з виробництва електромобілів, під назвою Hyundai Motor Group Metaplant America (HMGMA), розташований у Джорджії, США, і знаходиться на етапі будівництва, планується його запуск у другій половині 2024 року. Завод матиме щорічну виробничу потужність 300 000 автомобілів для задоволення попиту на електромобілі у Північній Америці. Крім того, в Кореї планується створення заводу з виробництва електромобілів, що займатиметься масовим виробництвом з 2025 року, з метою задоволення не лише внутрішнього попиту, але й світового ринку, що швидко зростає.

Для максимізації ефективності виробництва на цих спеціалізованих заводах Hyundai Motor Group планує використовувати інтелектуальну виробничу платформу. Інноваційний центр Hyundai Motor Group у Сінгапурі (HMGICS), запуск якого запланований на поточний рік, буде оснащений передовими технологіями "розумних заводів". HMGICS демонструватиме різноманітні нові виробничі технології, спрямовані на підвищення якості, автоматизацію логістики та управління.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 7

Окрім того, Hyundai Motor планує значно збільшити рівень локалізації на ринках США та Європи, з метою відповідності до ринкових умов. В США, де попит на електромобілі швидко зростає, компанія планує збільшити частку локалізації до 75% від поточних 0,7%. У Європі також передбачається збільшення частки локалізації до 54% від поточних 7%. Крім того, компанія планує збільшити частку виробництва електромобілів в інших регіонах до 16% від поточних 2%, щоб відповідати вимогам ринку.

У зв'язку з тим, що глобальний попит на електромобілі зростає швидше, ніж прогнозується, Hyundai Motor збільшила свій план продажу до 2 мільйонів одиниць до 2030 року. Компанія також готова гнучко коригувати свої плани продажу відповідно до ринкового попиту.

Водночас з розширенням виробництва електромобілів, Hyundai Motor також активно працює над розвитком технологій і інфраструктури, необхідних для підтримки масового прийняття електричних автомобілів. Компанія інвестує в дослідження та розробки, спрямовані на покращення потужності батарей, збільшення дальності ходу, скорочення часу зарядки та вдосконалення загальної продуктивності електромобілів.

Hyundai Motor також планує розширити мережу зарядних станцій для забезпечення зручності власників електромобілів. Компанія співпрацює з партнерами та урядовими органами для розробки широкомасштабних проектів зарядної інфраструктури, включаючи швидкі зарядні станції та інтегровані мережі зарядних станцій.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.