Технологія електричного приводу

Ретельно підібрані компоненти електричного приводу були спроектовані таким чином, щоб забезпечити відмінні характеристики водіння та практичний повсякденний пробіг. Абсолютно нова платформа KONA забезпечує компактну інтеграцію акумуляторних батарей.

Літій-іонна полімерна батарея

Встановлена у KONA Electric літій-іонна полімерна батарея забезпечує відмінну ефективність заряду і розряду, а також видатну максимальну потужність. Нова система керування температурним режимом батареї дає змогу підвищити ефективність батареї і збільшити термін її служби.

Електричний мотор

KONA Electric обладнано сучасним синхронним електромотором з постійними магнітами. Вона поставляється з двома різними по місткості літій-іонними полімерними батареями на вибір. Ви можете обрати версію із батареєю місткістю 39,2 кВт·год (швидкість – 155 км/год, запас ходу – 312 км) або модифікацію із батареєю місткістю 64 кВт·год (швидкість – 167 км/год, запас ходу – 450 км).

Заряджання

Залежно від підключення до мережі або типу станції швидкої зарядки, до якої ви маєте доступ, KONA Electric пропонує різні можливості та типи підключення для зарядки батареї.

Статус зарядки батареї

Одного погляду достатньо, щоб визначити рівень зарядки батареї. Діапазон та стан заряду акумулятора, а також час заряджання при підключенні до різних типів зарядних пристроїв чітко відображаються на екрані мультимедійної системи та панелі приладів.

Програмування часу заряду

Кілька натискань - це все, що потрібно, щоб заощадити гроші. Використовуйте функцію "Програмування часу зарядки" на центральному екрані, щоб запрограмувати час початку та зупинки заряджання.

Ліміт заряджання

Встановіть ліміт заряджання - наприклад, 90% - для керування часом та вартістю заряджання. Ви можете зарядити батарею на зарядній станції до необхідного мінімуму, а потім повністю зарядити акумулятор вдома за низькою вартістю під час сну.