Ювілейна перемога Hyundai Motorsport в ралі Італії


На минулих вихідних команда Hyundai Motorsport оформила третю перемогу в сезоні Чемпіонату світу з ралі WRC-2018. Сьомий етап, який проходив в Італії на мальовничому острові Сардинія, підкорився екіпажу Тьєррі Невілль/Ніколя Жільсуль, які місяць тому святкували перемогу в Португалії. Перемога на італійському етапі гонки ще більше зміцнила лідируюче положення команди Hyundai Motorsport в Кубку виробників, а Тьєррі Невілль зберіг першість у особистому заліку.

Травневий успіх в Португалії не тільки надихнув екіпаж Невілль/Жільсуль на нові перемоги, але й приніс необхідний досвід, який знадобився спортсменам в минулий уїк-енд. У вирішальний день змагань бельгійський екіпаж Hyundai Motorsport виходив на старт, відстаючи від лідера італійського етапу, француза Себастьяна Ожьє (команда M-Sport Ford) на 3.9 секунди. Послідовні перемоги на 4 ділянках, а потім спурт на фінальному етапі дозволили Невіллю вирвати перемогу у Ожьє та принести своїй команді чергові очки у Кубку Виробників. Причому, відрив від опонента на фініші склав рекордно малі 0.7 секунди - таким чином, Тьєррі Невілль повторив свій власний рекорд, обійшовши рік тому на ралі Аргентини екіпаж Елфіна Еванса. Ця перемога стала ювілейною, десятою для Hyundai Motorsport і другою для Невілля, який святкував успіх на ралі Сардинії у 2016 році.

 

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6

Ще один екіпаж Hyundai Motorsport, Хейден Паддон/Себ Маршалл, допомагав одноклубникам стримувати атаки суперників. Ця тактична задача не завадила Паддону і Маршаллу фінішувати одразу за трійкою лідерів, поповнивши командну скарбничку необхідними у боротьбі за перемогу у Чемпіонаті світу з ралі очками. А екіпаж Міккельсен/Джегер зайняв 18 місце, збагативши командний залік двома очками.

 

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 7

«Це була справжня битва з Себастьяном Ожье, який мав солідний гандикап напередодні старту фінальної гонки. І я щасливий, що результат цієї битви виявився позитивним для нас. Ми дуже вдячні нашій команді за чудову підготовку нашого Hyundai i20 Coupe WRC, який гідно витримав усі випробування трасами Сардинії, і не підвів нас в ключовий момент протистояння з французьким екіпажем», - поділився своїми враженнями Тьєррі Невілль.

Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться 26-29 липня 2018 року в Фінляндії.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.