Компанія Hyundai представила концепт бездротової зарядки для електричних моделей і автопілот, призначений для парковки. Ці розробки є частиною стратегії виробника «мобільність майбутнього». Принцип роботи нових опцій був показаний у відеоматеріалі, випущеному концерном.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6

Сьогодні власники електромобілів стикаються з проблемами при пошуку паркувального місця біля станцій підзарядки.

Концепт, створений фахівцями Hyundai, вирішить їх. Згідно із задумом, автомобіль, ведений спеціальним додатком, буде самостійно шукати вільне місце і рухатися до нього. Участь водія при цьому не потрібно. Як тільки підзарядка буде завершена, додаток повідомить про це власника. Він зможе відправити автомобіль на місце для паркування. Авто самостійно рухається до місця призначення, тим самим звільняючи зарядочних місце для наступного транспортного засобу. Якщо водієві знадобився автомобіль для поїздки, він активує паркувальну систему AVPS, і машина без сторонньої допомоги приїжджає до зазначеної точці.

Алгоритм роботи системи полягає в постійному обміні сигналами між водієм, автомобілем, зарядочних системою і паркуванням. Парковка відправляє інформацію про те, де є вільне місце для зарядки. Система автомобіля оновлює дані про відсоток зарядженості акумулятора в режимі онлайн.

Технологія буде використовуватися в автомобілебудуванні починаючи з 2025 року. Саме в той час планується почати випуск перших автомобілів 4-го рівня автономності.