Hyundai Motor підвищила свої позиції серед найкращих світових компаній у 2021 році


Компанія Hyundai Motor продовжує нарощувати цінність та збільшувати впливовість бренду. Так, відповідно до рейтингу Interbrand 2021, вартість бренду автовиробника Hyundai Motor, який зайняв 35-е місце у рейтингу 2021, зросла на 6% у порівнянні з минулим роком, склавши 15 мільярдів 200 мільйонів доларів.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 6

Позитивна оцінка Hyundai Motor компанією Interbrand базується на екологічності, орієнтації на електротехнології й інтелектуальні мобільні рішення, рух у напрямку вуглецевої нейтральності до 2045 року та створенню дистанційних каналів продажу, як запобіжного заходу проти COVID -19.

У порівнянні з минулим рейтингом Interbrand, компанія Hyundai Motor вдвічі підвищила рівень електрифікації транспортних засобів, шляхом стрімкого розвитку екосистеми комерційних транспортних засобів з водневими паливними елементами в Китаї та Європі. Щоб досягнути такого прогресу компанія Hyundai Motor представила нову технологію водневих паливних елементів бід брендом HTWO.

Hyundai Motor також випустила власну глобальну електричну модульну платформу (E-GMP) та новий бренд електроавтомобілів IONIQ. Німецький авторитетний автомобільний журнал Autozeitung поставив IONIQ 5 на перше місце у рейтингу компактних кросоверів, попереду багатьох провідних німецьких брендів.

Автомобілі Hyundai м. Вінниця | Купити новий Хюндай | Буг Авто - фото 7

Hyundai Motor також запустила проект будівництва розумного міста, в якому будуть реалізовані інтелектуальні мобільні рішення та сервіси компанії. Цей орієнтований на людину та екологічно чистий анклав буде використовувати Hyundai Urban Air Mobility (UAM), робототехніку та автономні електромобілі для розв'язання міських проблем, як затори, та забруднення повітря. До 2028 року Hyundai Motor планує запустити повністю електричну UAM-модель, оптимізовану для роботи в міських умовах, що також передбачає повсякденне використання повітряних таксі до 2030 року.

Оперативно компанія відреагувала і на ринкові виклики, спричинені пандемією COVID-19. Так Hyundai Motor’s розширила свій канал дистанційних продажів "Click to Buy" у США, Європі, Індії та інших регіонах, що сприяло безконтактним продажам. Також за допомогою сервісу "Hyundai Showroom Live" відбувалися онлайн презентації нових моделей автомобілів, щоб запобігти поширенню коронавірусу.